Kes veel ei tea, siis lõpuks ometi on ka meil Eestis (alates kevad 2019) võimalus säilitada beebi sünnihetkel tema nabaväädi tüvirakud, mida loodetatavasti tal kunagi kasutada pole vaja, kuid kui miskit ootamatut siiski juhtub, võib tüvirakkude olemasolu kiirendada lapse ravi või kes teab, kuhu teadlased on suudavad 20 aasta pärast tüvirakkude teemaga jõuda. Turvalisem, kui need lapse tuleviku tarbeks säilitatud on.


Tuletame meelde, et isegi ca 15 aastat tagasi oli palju inimesi, kes arvasid et nuppudega telefon on ja jääb ning sellest kaugemale pole võimalik minna, aga täna me teame, et nii see polnud. Toona oli ka kõneminut hinge hinnaga aga nüüd vaid mõni sent. Beebibox'i subjektiivne arvamus on, et ka tüvirakkude säilitamine on 20 aasta pärast tavapärane teenus, mida kasutab enamik lapsevanemaid, mistõttu muutub selle hind ka ühel hetkel enamikele taskukohaseks. Kahjuks oma lapse sündi 20 aastat edasi lükata ei ole võimalik.

Miks säilitada oma lapse tüvirakud?

Tüvirakkudega saab ravida väga raskeid ja seni ravimatuid haiguseid. Parima ravitulemuse annavad patsiendi enda isiklikud tüvirakud, sest need sobivad talle 100%-liselt. Haiguste eest pole me kaitstud keegi – säilitades oma lapse tüvirakud lood võimaluse elada elu tervena ka pärast rasket haigust.”

…parem kui elukindlustus või lapse kontole säästude kogumine. Parim investeering lapse tulevikku. Kindlustunne ja hingerahu kogu perele.

Täpsem info nende enda kodulehelt elumus.ee!

Telli tüvirakkude leping meie kaudu

ning saadame sulle meie sünnituspaki TASUTA!

Mul on siiralt hea meel, et viimastel nädalatel enne sünnitustähtaega, sain läbi pimeda juhuse infot sellise teenuse olemasolust Eestis. Peale nendega kontakteerumist sai kiirelt ka leping sõlmitud, esimene osamakse makstud ja ka proovide võtmise pakike jõudis kenasti ITK haiglasse (ainus haigla Eestis, millel on luba proovide võtmiseks). Mõne päeva jooksul peale beebi sündi sain teavituse, et proovid jõudsid ilusti kohale ning esialgne test näitas häid tulemusi. Nüüd ootan (see võtab aega mõni nädal) viimast kinnitust, et proovidega on kõik hästi ja kui kõik on korras, tasun viimase osamakse. Järgmised 25 aastat elan muretult ja samas loodan, et see oli täielik raha raiskamine ja mu lapsel neid rakke kunagi haiguse pärast vaja ei lähegi. :) 

Lisaks võtsin ma ka outlooki testi, mis ütleb kas sinu lapsel on kõrgenenud risk gluteenitalumatusele või hoopis laktoositalumatus, mis teeb perearstilt laktoosivaba piimasegu retsepti saamise kiireks ja lihtsaks.

Tänulik klient, K.O

Outlook test toob välja kõrgenenud riski järgnevate eelsoodumuste osas:

  • Laktoositalumatus
  • Gluteenitalumatus
  • Mõru maitse sündroom
  • Ravimitest põhjustatud kurtus