Emade mix aitab sul proovida kiirelt ja lihtsalt sünnitusjärgseks taastumiseks vajalikke tooteid.

Soovid rinnapatju, sünnitusjärgseid sidemeid, võrkpükse ja palju muud sünnitusjärgsel perioodil vajaminevat lähemalt katsuda ja proovida, kuid ei taha tervet pakki koju soetada?
Ei ole kindel, millises suuruses võrkpüksikud või sidemed sulle kõige mugavamad on? Juba ostsidki midagi, kuid juba pakendit avades said aru, et see toode pole sinu jaoks?
Oled jõudnud õigesse kohta, see leht ongi loodud emadust puudutavate toodete esmaseks testimiseks/tutvumiseks samalajal liigselt koormamata sinu rahakotti ega keskkonda.

Oleme loonud võimaluse proovida erinevaid tooteid väikeses koguses, et leiaksid kiirelt ja stressivabalt enda lemmiku. Üheskoos hoiame keskkonda liigtootmise eest ning samal ajal tunneme end suurepäraselt, sest oleme leidnud kiirelt ja lihtsalt just ideaalselt sobivad tooted.

Üheskoos hoiame keskkonda, meie laste parema tuleviku nimel! 

NB! Anna meile kindlasti teada SIIN, kui miskit meie tootevalikust on puudu ja sa soovid just seda toodet katsetada. Võimaluse korral lisame Sinu soovitud toote kiiresti oma valikusse.
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud rinnapatjade valik NB! Vali enne loetelust "tüüp" sobiv toode ning seejärel muutub ostukorvi nupp aktiivseks.
Lisa ostukorvi

Multi MAM kompressid, Nursicare ravivad rinnapadjad ja Multi GYN (vaginaalpiirkonnale) kompressid

Lisa ostukorvi
Võrkpüksid
Lisa ostukorvi1 €
Imav aluspesu ühekordseks kasutamiseks, eriti mugav ööseks kasutamiseks
Lisa ostukorvi
Sünnitusjärgsed hügieenisidemed
Lisa ostukorvi
Tavalised hügieenisidemed
Lisame jooksvalt uusi tooteid.....Stay tuned
Lisa ostukorvi

Rinnanibude, huulte ja naha hoolduseks

Medela PureLan

Salv pehmendab tundlikke või kuivi rinnanibusid, beebi või täiskasvanu kuiva nahka. Koostis 100% puhas lanoliin (lambarasv), ei sisalda kunstlikke lisa- ja säilitusaineid. Lapsele ohutu ja ei pea eemaldama enne rinnaga toitmist.
- TESTER!! Medela Purelan, 1,5 g
- Medela Purelan ,Väike 7 g
- Medela Purelan ,Suur 37 g

UUS!  Lansinoh ® Orgaaniline nibupalsam

Looduslik, taimne ning käsitööna valmistatud toode, mis on mõeldud hellade nibude ja kuiva naha eest hoolitsemiseks. Lansinohi ainulaadne orgaaniliste koostisosade segu on beebile ohutu ja mõeldud rinnaga imetamiseks. Valmistatud orgaanilistest argaania- ja kookosõlidest, mis aitavad pehmeid nibusid niisutada ja rahustada. Siidiselt siledat palsamit on lihtne nahale panna ning sobib ka õrnale nahale nt raseduse ajal kuiva, väljaveninud naha, valu leevendamiseks.
- TESTER!! Lansinoh Organic Nipple Balm, 1,5 ml
- Lansinoh Organic Nipple Balm, Suur 60 ml

Lansinoh HPA® rinnanibukreem

Puhtaim lanoliini kreem maailmas, mis on mõeldud valusatele rinnanibudele ja lõhenenud nahale. Kreem on maitsetu, värvusetu ning lõhnatu - kõige enam aktsepteeritav rinnanibukreem Teie beebile. Ei pea eemaldama enne rinnaga toitmist.
- TESTER!! Lansinoh nibukreem, 1,5 ml
- Lansinoh nibukreem, Väike  10 ml
- Lansinoh nibukreem, Suur 40 ml
Lisa ostukorvi
Lisa ostukorvi