Kuidas rentimine käib?

Rendi eest tasumine toimub sularahas või ülekandega. Kaardiga laenutuse eest tasuda ei ole võimalik. Kõik tasud makstakse ette (rent + tagatisraha)!

Tagatisraha tagastatakse täies ulatuses, kui tagasi tuleb samas seisukorras toode kui see oli üleandmisel. Veenduge alati, et saate puhta, korrektse ja täiskomplektis toote!

Laenutuse tooteid saab Harjumaa piires lisatasu eest ka koju tellida. Laenutamiseks helista või kirjuta, anname Sulle teada, kas toode on Sinu soovitud perioodil vaba ja teeme vastava broneeringu!

Toodete väljastamine toimub Viimsist.
Laenutamiseks võta meiega ühendust SIIT või täida laenutamise vorm mugavalt lehe lõpus.


Beebikaal, 4 nädalat 10€. Tagatisraha 10€

Reisivoodi, päevahind 5€. Tagatisraha 25€

Reisivoodi (volditav) reisimadrats, päevahind 2€. Tagatisraha 10€

Doona+ turvahäll ja isofix, nädal 50€. Tagatisraha 200€

Doona+ on sobilik turvahäll ka kõige väiksemale imikule, kategoorias 0+, vastates kaaluvahemikule 1,8kg kuni 13kg.  Turvahäll, kergkäru, beebikiik - seda kõike kiirelt, lihtsalt ja kompaktselt ning kõik ühes tootes.

Doona+ on läbinud ADAC, NHTSA testid ning vastab EU standarditele ECE R44, EN1888, EN12790, ADAC testi tulemus 2,4 (hea),  Doona+ omab lennukis reisimisel kasutamiseks sertifikaati

Nuna Todl (360 kraadi pööratav) ja isofix, nädal 50€. Tagatisraha 300€

 • Sügavamad seljatoe kaldenurgad tagavad ülima mugavuse, mis aitab lapsel hetkega magama jääma. (Selg sõidusuunas: 147 kraadi; nägu sõidusuunas: 127 kraadi
 • i-Size turvalisus: selg sõidusuunas alates sünnist kuni 105 cm ja alla 19 kg. Nägu sõidusuunas alates 76 cm kuni 105 cm ja alla 19 kg.
 • Reguleeritav, 5-kaldenurgaga seljatugi- valige sobivaim, olenemata mis suunas laps istub.
 • Eemaldatavad beebisisud, patenteeritud Tailor tech ™ mäluvahust ja EPP vahust, mis hajutavad löögijõudu, tõstavad külgkokkupõrke turvalisuse järgmisele tasemele
 • Ühe käega reguleeritav peatugi, millel on kuus erinevat kõrgust
 • Keermevabad viie punkti turvarihmad. Et laps saaks turvaliselt kasvada.
 • Magnetiga turvarihmade hoidjad
 • Hea on kasvada koos eemaldatava meriinovillase beebisisu ja peatoega.
 • Disainitud kasvama koos lapsega, kohandudes lapse kasvuga, koos turvarihmadega, mis reguleeruvad automaatselt peatuge tõstes.
 • 360 ° pöörlev, mugavamaks kinnitamiseks ja NEXT süsteemi turvavarustuse paigaldamine vaid ühe klõpsuga.
 • 13-asendisse reguleeritavad ISOFIX kinnitused- mis võimaldavad alust kohandada Teie sõiduki istmega.

Medela Swing Flex elektriline rinnapump, nädal 20€, 4 nädalat 40€. Tagatisraha 30€

Rendi elektriline rinnapump haiglasoleku ajaks ning esimesteks elunädalateks, et ennetada lapse negatiivset kaaluiivet ja liigset koormust rinnanibudele. Kui piim juba kenasti voolab puudub edaspidine vajadus rinnapumba omamiseks.

Microlife täisautomaatne vererõhuaparaat, nädal 20€, 4 nädalat 30€. Tagatisraha 50€

Seade on Bluetoothiga vastava tasuta äppi-ga ühendatav nutiseadmega (Android 4.4 või uuem ja iPhone iOS 8.0 või uuem). 2 inimese andmemälu, kumbki 99 mõõtetulemust.  Seade on kliiniliselt valideeritud patsientidel, kellel oli hüpotensioon, diabeet, preeklampsia, ateroskleroos, lõpp-staadiumis neeruhaigus ja rasvumuse all kannatavate patsientide puhul. Seade võib määrata ebaregulaarse pulsi, mis vihjab kodade virvendusarütmiale (AF). Pidage silmas, et seade pole ettenähtud AF diagnoosimiseks. AF diagnoos võib olla kinnitatud ainult EKG uuringu abil. Patsiendil on soovitav pöörduda arsti poole.

Sleepytroll vankri kiigutaja, 24h 10€, nädal 20€. Tagatisraha 30€

BabyBjörn mesh lamamistool, nädal 20€. Tagatisraha 30€

Thule Urban Glide 2 koos turvakaarega (2021), 24h 20€, 48h 30€, 72h 35€, nädal 40€. Tagatisraha 100€

Rattahaagis Thule Chariot Cross (2021) ühekohaline, 72h 20€, Tagatisraha 100€

Beebisisu 0-10kg Thule rattahaagisele, 72h 5€, Tagatisraha 20€

Chicco Hug 4 in 1 beebivoodi/söögitoolnädal 20€. Tagatisraha 30€
Beebivoodi tagab lapsele hea une, kallutatud häll võimaldab lapse aset vahetamata temaga suhelda ja teda igapäevategevustesse kaasata. Söögitooliga saab laps sama turvaliselt ja mugavalt toidetud ning aset mõnevõrra reguleerides saab sellest laua taga istumiseks sobiv tool.

Mis vanuses lapsele?

• Beebivoodi: sobib alates sünnist kuni ajani, mil Teie laps suudab ilma abita ise istuda (5–6-kuuselt), ja maksimaalselt 9-kilosele lapsele.
• Kallutatud häll: sobib alates sünnist kuni ajani, mil Teie laps õpib ilma abita ise istuma (u 5–6-kuuselt, ja maksimaalselt 9-kilosele lapsele).
• Söögitool ja esimene laua ääres istumise tool: lubatud alates ajast, mil Teie laps õpib ilma abita ise istuma (u 6-kuuselt), kuni 3-aastaseks või maksimaalselt 15-kiloseks saamiseni. Seega söögitooli on võimalik kasutada ka siis, kui laps on esmasest hällist välja kasvanud.

Mõõtmed: 85 x 60 x 122 cm
Kaal: 11.5 kg

HIND POEST ostes 280€

Email again:
Soovin rentida